Kalibratie, reparatie en onderhoud
Als veiligheidskundige of arbeidshygiënist moet u te allen tijde metingen kunnen uitvoeren en kunnen vertrouwen op uw instrument. Daarom houdt BaSystemen uw meters in topconditie door onderhoud uit te voeren en uw meters te kalibreren.
Verder delen we onze kennis graag. Een nieuwe meter? We komen met plezier bij u op locatie om u een producttraining te geven, zodat u meteen aan de slag kunt. En heeft u een bijzonder project, gaat u iets nieuws doen of twijfelt u welke meter het meest geschikt voor u is? Neem dan contact op voor een praktisch koop- of huuradvies.
Onderhoud & Kalibratie
Training en cursus
Koop- en huuradvies
Vragen?
Bel gerust als u service en support van BaSystemen nodig heeft. Ook tijdens het gebruik van uw instrument. En onthoud: domme vragen bestaan niet. De experts van BaSystemen staan u graag te woord en helpen u verder.